Spacer z dzieckiem

Wszystko o zaletach wspólnego spacerowania
Ubranka i dodatki

Odzież ciążowa, które przyda się również po porodzie

22 marca, 2018

Kobiety ciężarne dosyć ostrożnie uzupełniają swoją garderobę, ponieważ sądzą, że na kilka ostatnich tygodni ciąży, kiedy brzuszek jest już pokaźnych rozmiarów, nie potrzebują zbyt wielu rzeczy. Można jednak podejść do tematu trochę inaczej i kupić ubrania, które przydadzą się również po porodzie.

Ubrania ciążowe, które przydadzą się również po porodzie

Dobrym przykładem tego typu rzeczy są sukienki ciążowe. Można nosić je również w okresie połogu, kiedy figura kobiety nie wróciła jeszcze do wcześniejszych kształtów, w związku z wciąż powiększoną macicą, albo zwyczajnie dlatego, że zostało kilka nadmiarowych kilogramów. Eleganckie sukienki ciążowe przydadzą się również na chrzest święty dziecka, jeżeli będzie on organizowany tuż po narodzinach. A tak właśnie dzieje się u niektórych osób. Podobnie spodnie – te ciążowe, które mają wszyty elastyczny pas, który nie uciska brzuszka w ciąży, jeszcze przez kilka tygodni po porodzie będą wciąż dobre.

noszenie dziecka na spacerze

Co zrobić z ciążową odzieżą, jeżeli nie planuje się już więcej dzieci

Oczywiście zakup odzieży ciążowej nie jest małym wydatkiem, bo tego typu rzeczy są stosunkowo drogie. Można jednak odzyskać część zainwestowanych w nie pieniędzy w taki sposób, że sprzeda się te ubrania innym, ciężarnym kobietom. Jak to zrobić? Najlepiej poszukać działających w sieci komisów, w których wystawienie ubrań jest darmowe lub kosztuje bardzo niewiele. Wiele kobiet szuka używanych rzeczy, by zapłacić za nie mniej, zatem sprzedaż jest bardzo realna.

 

Eleganckie sukienki ciążowe w 99shop.pl