Spacer z dzieckiem

Wszystko o zaletach wspólnego spacerowania
Pokój dziecięcy

Plakaty filmowe do dziecięcego pokoju

17 listopada, 2017

U dziecka największą fascynacją jest fascynacja rożnymi bajkami lub filmami animowanymi. Ich gusta jednak nie są już takie, jak nasze gdy byliśmy w ich wieku. Dzieciaki obecnie nie oglądają już Muminków czy Gumisiów na dobranockę, lecz chodzą z rodzicami do kina na potężne produkcje filmów animowanych.

Plakaty do pokoju dziewczynki

plakat z filmu spidermanDziewczynki od dłuższego już czasu zafascynowane są przygodami Elsy, Anny i Kristoffa z Krainy Lodu. Z pewnością każdej małej księżniczce przypadną do gustu plakaty filmowe przedstawiające jej ulubione bohaterki. Występują one w najróżniejszych wersjach. Przedstawiają pojedyncze bohaterki lub wszystkich bohaterów razem wziętych. Postery mogą mieć różne formaty. Od tych niewielkich, A4, które można powiesić na szafce, do tych gigantycznych na pół ściany, które będą stanowiły fantastyczną ozdobę do pokoju – a przy okazji przykryją brudną lub zniszczoną tapetę do czasu remontu. Mniejsze dzieci na pewno ucieszą się z posterów z wizerunkiem Świnki Peppy i jej rodzinki.

Postery filmowe dla chłopców

W chłopięcym pokoju świetnie sprawdzą się filmowe plakaty z produkcji takich jak Super Mario, Batman, Spiderman czy inne. Dużą popularnością cieszą się plakaty z filmu disneyowskiej produkcji „Auta”. Starsi chłopcy ucieszą się z plakatów z superbohaterami lub Pokemonami.

Klasyka filmu dla dzieci

Każde dziecko zdecydowanie powinno zapoznać się z disneyowską klasyką filmów dla dzieci. Kubuś Puchatek, Myszka Miki, Kaczor Donald – to ponadczasowe postaci, które maluchy powinny poznać, i z którymi plakaty będą świetnie zdobiły wnętrza ich pokoików. Są to zdecydowanie najbardziej pozytywni bohaterowie z bajek, które my sami uwielbialiśmy jako dzieci i uwielbiamy do dziś. Jeśli chcemy zaprzyjaźnić dzieci z kultowymi postaciami, które my kiedyś oglądaliśmy, koniecznie kupmy im plakaty filmowe z bohaterami Disneya!