Spacer z dzieckiem

Wszystko o zaletach wspólnego spacerowania
Pokój dziecięcy

Poduszki minky – bezpieczne i ciepłe jaśki dla dziecka

23 listopada, 2021
poduszki minky

Wybór odpowiednich tekstyliów jest jednym z najważniejszych etapów aranżacji pokoju dziecięcego. Warto uwzględnić nie tylko wygodę, ale również bezpieczeństwo zastosowanych materiałów, aby zapewnić idealne warunki dla malucha. W łóżeczku świetnie sprawdzają się małe jaśki w postaci poduszek minky dla dzieci – są przyjemne dla skóry i ciepłe, a jednocześnie nie powodują przegrzewania się pociechy.

Miękkie poduszki minky dla dzieci

poduszki minky

Jasieczek do dziecięcego łóżeczka wykonany z tkaniny minky wyróżnia się cechami, które doceniane są zarówno przez rodziców, jak i maluchy. Najmłodszym zapewni miękkie i elastyczne posłanie, które łagodnie otuli do snu oraz będzie w pełni bezpieczne. Aksamitny w dotyku materiał nie podrażni dziecięcej skóry. Dla opiekuna korzystny będzie ze względu na łatwość czyszczenia. Taką poduszkę można z powodzeniem uprać w pralce, a przypominająca delikatny polar tkanina minky wyjątkowo szybko schnie.

Przytulne tekstylia do pokoju dziecięcego

Poduszki minky dla dzieci dają wiele możliwości wystroju pokoju dla malucha. Szeroka paleta barw sprawia, że łatwo dopasować kolor jaśka do klimatu wnętrza i indywidualnych gustów. Materiał minky posiada kilka wariantów charakterystycznych wytłoczeń. Najpopularniejsze są zdecydowanie kropki, jednak znaleźć można też wypustki w kształcie gwiazdek czy serduszek, oraz całkowicie gładką tkaninę. Wszystkie rodzaje są tak samo komfortowe dla małego użytkownika, przytulne i oddychające.