Spacer z dzieckiem

Wszystko o zaletach wspólnego spacerowania
Pokój dziecięcy

Prezenty dla malucha

14 grudnia, 2017
zestaw-do-wozka-kocyk-podusia-szary

Wiele ludzi ma problem z zakupem odpowiedniego prezentu dla małego dziecka. Zwłaszcza, kiedy maluch jest na tyle mały, że jeszcze nie bawi się zabawkami i niewiele do niego dociera. Wtedy lepiej zdać się na głos rozsądku i kupić prezent praktyczny, który przyda się w codziennym życiu.

Pościel do wózka

Zakup pościeli do wózka dziecięcego to praktyczny pomysł. Cienka i lekka poduszka, kołdra czy kocyk z pewnością przyda się maluchowi i jego rodzicom. Nawet jeśli dysponują już oni takim kompletem, z pewnością przyda im się dodatkowy zestaw – w końcu dzieci często brudzą i ulewają.

Przeznaczona do wózka pościel może być prawdziwą ozdobą pierwszego pojazdu malucha. Najlepiej wybierać produkty wykonane z atestowanych, ekologicznych materiałów, przyjaznych dla delikatnej skóry maluszka.

Ubranka

Kupując ubranka dla malucha, bezpieczniej jest wybierać te o większych rozmiarach. Istnieje bowiem ryzyko, że rodzice dysponują już całym zestawem garderoby na obecną chwilę, lepiej wybrać więc coś, co przyda im się w przyszłości.

Ubranka dla malucha powinny pochodzić ze sprawdzonych źródeł. Syntetyczne i sztuczne materiały mogą podrażniać skórę malucha, dlatego lepiej ich unikać na rzecz ekologicznych tkanin.