Spacer z dzieckiem

Wszystko o zaletach wspólnego spacerowania
Ubranka i dodatki

Gustowny wianek komunijny

8 marca, 2022
wianek komunijny

Wianki komunijne to absolutny must have u każdej dziewczynki, która przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej. Proces wyboru nie jest łatwy, gdyż na rynku znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań. Ważne jest, aby taki wianek pasował do głowy dziecka i stabilnie się trzymał podczas ruchu. Producenci oferują wiele wianków na komunię, które spełnią potrzeby dzieci i rodziców. O czym pamiętać podczas wyboru? Jakie wianek komunijny pięknie się zaprezentuje? Jakie kwestie są najważniejsze? Gdzie znajdziemy szeroki asortyment?

Wianki komunijne

Piękny, biały wianek ma za zadanie symbolizować czystość i niewinność dziecka, które przystępuje do Pierwszej Komunii. Taki produkt może doskonale urozmaicić całą stylizację, wskazując na jej doniosły i elegancki charakter. Zazwyczaj stawiamy na wianki w kolorze białym lub beżowym, które będą pasować do alby komunijnej. Rzadziej spotykane są inne kolory, które raczej się nie sprawdzą. Faktem jest, że taki wianek może zostać stworzony z kwiatków żywych lub sztucznych. Tak szeroka oferta sklepów online, np. MyPrincess sprawia, że każdy rodzic zakupi swojej córce idealny wianek na Komunię. 

Piękny wianek komunijny

wianek komunijny

Solidne i mocne wianki znajdziemy w internetowym sklepie. Jeśli poszukujemy wianków z żywych kwiatów, zakupu należy dokonać dzień lud dwa dni przed tą ważną uroczystością, jaką jest sakrament Pierwszej Komunii Świętej. Co do wianków ze sztucznych kwiatów, mogą one przez długi czas leżeć w szafie, bez ryzyka zniszczenia lub zwiędnięcia kwiatów. Zarówno kwiatki żywe, jak i sztuczne bardzo ładnie się zaprezentują na głowie dziewczynki. Dodatkowo wianek może posiadać też inne ozdoby, np. białą wstążkę, tiulowe dodatki, czy piękne koraliki. Wiele zależy od danego fasonu i tego, czego oczekuje rodzic oraz dziecko. Wyjątkowe wianki komunijne przydadzą się dziewczynkom.