Spacer z dzieckiem

Wszystko o zaletach wspólnego spacerowania
Pokój dziecięcy

Cechy kocyków Minky

3 września, 2021
kocyk minky

Okazuje się, że kocyki Minky są uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłych. Plusz jest stworzony na bazie nowoczesnych technologii, co wpływa na komfort użytkowania. Jakie zalety ma taki kocyk? Dlaczego warto na niego postawić? Czym się wyróżnia?

Kocyk Minky dla dziecka

Tkanina minky jest dostępna na rynku dopiero od kilku lat, jednak bardzo szybko zyskała popularność. W połączeniu z bawełną pozwala stworzyć produkty, jakie są stosowane przez dzieci przez cały rok. Jesienią kocyk okryje dziecko w wózku, a zimą ogrzeje je w łóżeczku. Latem można po nie sięgnąć w chłodniejsze wieczory. Co ciekawe, rodzice wykorzystują taki kocyk także jakości pościel, otulacz, czy mata do leżenia. Modele Minky sprawdzą się już od pierwszych dni życia, dając wygodę rodzicom i dziecku. Plusem jest wysoka jakość i wytrzymałość, dzięki czemu nawet po długim użytkowaniu kocyk dobrze się prezentuje i zachowuje cenne właściwości. Połączenie tej tkaniny z unikalnym wzornictwem sprawia, że maluszek nie będzie chciał rozstawać się z ulubionym kocem. 

Zalety kocyka Minky

Warto zauważyć, że minky jest tkaniną sztuczną, jednakże cechuje się bezpieczeństwem dla wrażliwej skóry dziecka. Materiał posiada takie cechy, jakie doceniają użytkownicy już od wielu lat. Przyjemny dotyk spełni oczekiwania każdej mamy i każdej pociechy. Na uwagę zasługuje fakt, że wyroby są miłe w  dotyku i mają właściwości oddychające. Ciepły materiał sprawia, że zastosujemy koce przez cały rok. Elastyczność i delikatne rozciąganie to także cechy charakterystyczne minky, jakie warto docenić. 

Kocyk Minky zakupić można w sklepie internetowym, gdzie znajdziemy szeroki wybór wśród wielu modeli i kolorów. To doskonały pomysł na prezent dla nowo narodzonego malucha. Miękka tkanina jest niezwykle popularna na rynku.