Spacer z dzieckiem

Wszystko o zaletach wspólnego spacerowania
Zabawki

Moonie- wyjątkowe maskotki dla każdego Malucha

6 kwietnia, 2023
moonie miś króliczek

Nie jest tajemnicą, że dzieci kochają maskotki. Przytulanka to jeden z najważniejszych atrybutów, który każdy z nas wspomniana z niemałym rozrzewnieniem. Nic więc dziwnego, że rodzice czy rodzina pragną wybrać dla każdego dziecka wyjątkową maskotkę, która stanie się jego ulubioną. Moonie to marka, która oferuje designerskie, piękne i funkcjonalne przytulanki. Przyjrzyjmy się im z bliska.

Moonie i jego krótka charakterystyka

Moonie to polska marka, która cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Cechą charakterystyczną pluszaków od Moonie jest ich wysoka funkcjonalność- łagodzący, działający niezwykle kojąco szum, który pozwala dzieciom wyciszyć się i zasnąć. Biały i różowy szum, który emitowany jest przez przytulanki od marki Moonie, wydłuża sen dziecka, łagodzi objawy kołki i wprowadza dziecko w stan relaksu i rozluźnienia. W związku z tym, maskotki Moonie to nie tylko doskonałe przytulanki, ozdoba dziecięcej kołyski i łóżeczka, ale także niezbędne narzędzie do usypiania i wyciszenia dla każdego Maleństwa czy starszych dzieci. 

miś Moonie

Szeroka różnorodność wyboru pluszaków od Moonie

Moonie (https://babyandmam.pl/moonie) do naszej dyspozycji oddaje urocze, szumiące misie i króliczki w bardzo różnej kolorystyce. Dzięki temu możemy wybrać model dla dziewczynki, chłopca, czy tzw. unisex, który będzie doskonały dla każdego Malucha. Do najbardziej popularnych, najchętniej wybieranych, należą króliczki bądź misie w kolorze beżu, szarości, brązy, błękitu bądź różu. Wybór zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji i upodobań rodziców i ich dzieci.